13.02.20 12:54 У відповідь на пекуче питання - в допомогу для невпевнених українців та стражденних путінофілів

Найпростіший спосіб вирішення "водного питання" окремих окупованих територій – дистилятор.

Об этом сообщает Руспрес

Виглядає це приблизно так.

Беремо миску, або іншу широку посудину. Можна навіть взяти ракетний крейсер, тільки палубу треба зрізати. Наливаємо туди солону морську воду, а по центру посудини ставимо ще одну ємність.

Накриваємо зверху поліетиленом, тканиною тощо і кріпимо так, щоб вітром не зірвало. Ззовні, на поліетилен, над другою ємністю кладемо кримський камінчик. Там їх навалом. Пам’ятаєте: «ми на родінє тєпєрь хоть камні нєба..», отож.

Замість каміння можна використати гобліна Аксьона, снаряд або шмат керченського мосту.

Ставимо конструкцію на сонці.

Принцип дії досить простий: морська вода випаровується, на плівці з’являється конденсат, краплі якого капають в кухоль.

Так отримаємо прісну воду для трудящих та воєнних чорноморського півострова.

Зимою, коли сонця замало, можна запалити газ транспортуючи його з вкрадених українських плавучих видобувних платформ. Тільки бляшанку треба витягти на узбережжя і гріти борти вогнищем

Є ще один варіант, як забезпечити окупанта рятівною вологою — морські водорості. У них є рідина в тканинах. Про це — іншого разу.

І ще. На вислови «там теж наші громадяни, вони страждають, що ж їм робити...» відповідаю. Є вихід. Хай створюють партизанські загони. Сигнал від ЗСУ надійде


Джерело статті: “https://censor.net.ua/blogs/3175507/u_vdpovd_na_pekuche_pitannya_v_dopomogu_dlya_nevpevnenih_ukrantsv_ta_strajdennih_putnoflv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя