Уряд зупиняє будівництво нової лікарні та школи у Вінниці, - ЗМІ


На адресу Вінницької ОТГ надійшли листи з Міністерства фінансів та Міністерства розвитку територій з проханням призупинити використання коштів призначених на соціальні об’єкти. Аналогічна ситуація відбувається і в інших регіонах країни

Про це заявив міський голова Вінниці Сергій Моргунов, передає Еспресо.TV з посиланням на Національний промисловий портал. Об этом сообщает glavred.in.ua со ссылкой на СМИ.

Для Вінниці в рамках субвенції були передбачені близько 85 млн грн на новий корпус для лікарні швидкої допомоги та школи в мікрорайоні "Поділля".

3 жовтня під час виїзної наради Вінницький міський голова Сергій Моргунов прокоментував ситуацію.

"Я як один з членів правління Асоціації міст України можу сказати, що це всюди в місцевому самоврядуванні відбувається. В першу чергу це в частині соціально-економічного розвитку. Уряд (попередній уряд ВОлодимира Гройсмана — ред.)передбачив десь 4,5 млрд₴ Якщо говорити безпосередньо про Вінницю, то 50 млн грн було передбачено на закупівлю обладнання для лікарні швидкої медичної допомоги (новий корпус на Київській – ред.), 10 млн грн на школу в мікрорайоні "Поділля" і близько 25 млн грн на саме будівництво корпусу лікарні швидкої медичної допомоги. На сьогодні ці кошти призупинені. Їх немає.

Ми з Асоціацією міст України звертались щодо розв’язання цього питання. Аргументація Міністерства фінансів наступна — необхідно провести моніторинг всіх проєктів, на які передбачені ці кошти, визначити яка їх готовність. Якщо говорити відверто, то в деяких територіальних громадах навіть немає проєктно-кошторисної документації на проєкти, які вони заявляли в частині субвенції соціально-економічного розвитку. Але це не стосується міста Вінниці. В нас проведені всі процедури, будемо очікувати, яке буде прийнято рішення Міністерством фінансів або новим урядом", — зазначив Моргунов.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/05/uryad_zupynyaye_budivnyctvo_novoyi_likarni_ta_shkoly_u_vinnyci_zmi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя