Сергей Бакшеев: "Моя відповідь на все те лайно, яке зійшло сьогодні ..."

Сергей Бакшеев в facebook:

Моя відповідь на все те лайно, яке зійшло сьогодні по Мордокнизі на Вову Клімова. Знаю та товаришував з Володею Клімовим особисто на протязі більше ніж 10 років. Володимир - учень проф. Чуба, який є учнем Миколи Сергійовича Бакшеєва, доречі один з найталановитіших акушерів та хірургів Луганщини, якому запороли докторську дисертацію у звязку з Віком, проф. Чубом та передачею катедри до проф. Лубяної чисто корупційною методою. Я тоді казав Володі, що треба шукати іншу кате ... дру для захисту докторської дисертації і Клімов поїхав до Москви задовго до війни та почав захищатися у академіка Кулакова, який побачив талановитого лікаря. Це правда. Тоді я дуже підтримував Володю, бо Україна та Луганськ виперла його з науки та катедри після смерті проф.Чуба. І це наше з Вами ЛАЙНО, шановні Українці. Завжди у Судаку на конференції проф. Іванова ми з Вовою були за столом на банкеті та наші лікарі з пологового будинку дуже добре знають Вову Клімова. Оперує Володя чудово, мозги та мислення у нього завжди було клінічним та гарним, але з Війною у Луганську звязок мій з Клімовим обірвався. Вже через 2 роки після ЛНР я спілкувався з однією медичною сестрою з Луганська яка почала розповідати мені про Клімова якісь дивні речі, але хочу вам сказати, що на двох наших Пленумах Акушерів гінекологів у Кийові , Клімов подавав свої доповіді щодо поранень грудної клітини у вагітних під час війни та допомогу вагітним під час бойових дій. Об этом сообщает yagazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

Я особисто приходив почути ці доповіді, але Володя не приїжджав, мабуть не міг. Тому я не спілкувався з Клімовим майже 4 а може й 5 років.

А тепер почуйте мене, бо особисто мій дідусь Бакшеєв Микола Сергійович та бабуся Бакшеєва Аглая Олександрівна ДВІ 2 Окупації Фашистів у Харькові - працювали у госпіталях та клініці а потім УСЕ життя носили на собі КЛІКУХУ НІМЕЦЬКИХ ОВЧАРОК. Війна змінює кожного. Одного робить покидьком, іншого героєм, а є щось середнє, бо внутрішній страх перед смертю це особиста риса кожної людини. Але якщо хтось повернувся до нашої країни, та стає громадянином України, я не можу звинуватити його, бо Я не був на війні, не працював під час бойових дій та не бачив смерть поруч з собою.

Я не захищаю та не обвинувачую Володю Клімова, бо не знаю. Але давно знаю та багато років товаришував з цим гарним та талановитим українським лікарем, акушером- гінекологом. Вважаю своєю особистою справою написати про це. Ваш СБ https//www.facebook.com/permalink.phpstory_fbid250111445507049 ampid100015245853709 amphc_locationufi А якщо факт катування наших військових Клімовим буде доведено- покарання не мінує.

Но можно спросить Василий Симрок о Володе и Луганске, хотя .... у каждого врача и руководителя в своей политической обстановке своя правда. Знаете, когда Луганск будет возвращен Украине откроются очень многие тайні, нам єто не знать

Сразу прошу прощения, за это гвно на моей странице ГДЕ ЖЕ ДНО Всплыло https//myrotvorets.center/cri/klimov-vladimir-anatolevich/ климов владимир - Государ ... ственный служащий изменивший присяге, человек который заставлял врачей оставаться в лэнэрэ не отдавая трудовые и закрывая их на подвале, чмо награжденное орденом лэнэрэ за организацию медпомощи боевикам, гражданин Украины который на машинах скорой помощи ездил в августе 2014 по блок постам и передавал данные боевикам, народный главный врач областной больницы лэнэрэ которого выгнали даже сепары это краткая характеристика нового главного врача роддома в Кременчуге, протеже - Ростислав Зауральский . http//kg.ua//na-dolzhnost-glavvracha-kremenchuskogo-roddo Пысы кто решил стать строителем молодой республики и остался это их выбор, кто уехал это наш выбор, но вовочка позняк метаться ПыСыСы ау Луганчане, всем же есть что сказать за него и крови он нашей выпил и пролил много, может хватит штаны сушитьСергей Бакшеев
Сергей Бакшеев


ТОП новости

Вход

Меню пользователя