Політичний пасьянс Балоги: Андріїв на мера, “Кіловольт” в облраду

Політичний пасьянс Балоги: Андріїв на мера, “Кіловольт” в облраду
Політичний пасьянс Балоги: Андріїв на мера, “Кіловольт” в облраду

Незважаючи на те, що офіційно передвиборча кампанія стартувала тільки днями, претенденти на пост мера в Ужгороді почали піаритися заздалегідь. Щоправда, роблять це, подекуди зовсім неякісно, одразу викриваючи своїх покровителів.

На цьому, засвітився і кандидат в мери Ужгорода Богдан Андріїв. Сьогодні він відомий, як секретар міської ради, та з недавніх пір його особу також пов’язують із закарпатським нардепом Віктором Балогою, який відомий своїми контрабандними махінаціями. Останній, імовірно, й виступить ідеологом для Андріїва. За інформацією наших інсайдерів Віктор Балога домовився про висування Б. Андріїва в кандидати на пост мера міста Ужгород від своєї політичної сили.

Також нам стало відомо, що в облраду від ЄЦ балотуватиметься відомий екс-депутат мажоритарник Ковач Василь (КІЛОВОЛЬТ) – відомий підкупом виборців. Про зв’язки останнього з Віктором Івановичем відомо давно, так на минулих парламентських виборах по 68-му округу Ковач залучився підтримкою мукачівської сім’ї на противагу представнику партії президента за квотою УДАРу – Роберту Горвату.

В свою чергу ударівцям підіграв Ратушняк, який відтянув частину голосів Кіловольта, та зареєстрував декількох технічних Василів Ковачів, що в суммі “вкрали” від основного декілька тисяч голосів. Політика справа брудна, а останні політичні пасьянси лише доводять тезу про те, що в більшій мірі закарпатських політиканів цікавить тільки власний інтерес, і колишні вороги стають “любими друзями”. Нагадаємо, що один з вищеперечисленних персонажів фінансував антимайдан в Києві.


http://zak-insider.com/


Источник: “http://antikor.com.ua/articles/57246-politichnij_pasjjans_balogi_andrijiv_na_mera_kilovoljt_v_oblradu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя